Кошик
140 відгуків

Шановні наші клієнти! Наша компанія на даний час не може обробляти замовлення та повідомлення. Дякуємо за заявку, ми зв'яжемось з Вами в найближчий робочий день згідно нашого графіку роботи.

Quaker високопродуктивні мастильні матеріали для металургійної промисловості

Інноваційні технологічні рідини для галузі, що постійно розвивається. 
В металообробній промисловості потрібно багато враховувати: у кожному процесі, на кожній виробничій ділянці, для кожного співробітника. Тому вам потрібні високопродуктивні технологічні рідини, а також експертні знання та світовий 90-річний досвід постачальника, готового привести ваш бізнес до успіху.
Саме тут вступає компанія Quaker, яка заслужила довіру клієнтів у всьому світі завдяки своїм хімікам, інженерам та технічним експертам — цінний партнер, який не лише скоротить витрати, а й покращить ваші виробничі процеси. 

Пропонуємо професійний досвід та сервісне обслуговування з індивідуальним підходом на місцях для кожного аспекту вашої діяльності – від механічної обробки до очищення та захисту від корозії.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРОДУКТІВ QUAKER ДЛЯ ВАШОГО МЕТАЛООБРОБНОГО ВИРОБНИЦТВА
» Зниження загальних витрат - зменшення використання рідин, а також скорочення витрат на оснащення та технічне обслуговування
» Підвищення продуктивності - підвищення якості, скорочення виробничого простою, переробок та браку
» Мінімізація впливу на довкілля - зменшення відходів та підвищення техніки безпеки

ІННОВАЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ:
» Екологічна ефективність - технологія 2PAQ поєднує в собі охолоджувальну рідину та очищувач, що дозволяє підвищити ефективність та скоротити використання ресурсів
» Обробка сучасних матеріалів — компанія Quaker пропонує передові мастильно-охолоджувальні рідини для обробки порошкових металів, чавуну з вермікулярним графітом та біметалічних матеріалів, які зменшують зношування обробних інструментів та підвищують якість обробки поверхні.
» Альтернативи мастильно-охолоджувальним рідинам на основі бору — компанія Quaker пропонує буферні pH системи, що не містять бор і первинне аміни, які забезпечують підвищення продуктивності механообробки
» Біологічна стабільність - склади, стійкі до мікробів, у тому числі до мікобактерій.

Quaker Houghton – світовий лідер у галузі технологічних рідин.

  Компанія Quaker Houghton розробляє та виробляє  широкий спектр спеціальних хімічних продуктів та пропонує послуги з управління хімічними речовинами для різних застосувань у важкій промисловості та виробництві. Лінійка продуктів компанії включає рідини для видалення металу, рідини, що чистять, інгібітори корозії, рідини для волочіння та формування металів, мастила для форм для лиття під тиском, термообробку та загартовані речовини, рідини для кування металів, гідравлічні рідини, спеціальні мастила, рідини для управління підводною енергією на шельфі, прокат мастильні матеріали, рідини для волочіння стрижнів та дроту та хімікати для обробки поверхні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner