Кошик
139 відгуків

Шановні наші клієнти! Наша компанія на даний час не може обробляти замовлення та повідомлення. Дякуємо за заявку, ми зв'яжемось з Вами в найближчий робочий день згідно нашого графіку роботи.

Автомобільні та промислові мастильні матеріали ТМ 77 Lubricants

«77 Lubricants» - один з найбільших і незалежних виробників мастильних матеріалів в Європі. Сьогодні бренд 77 Lubricants один з найдинамічніших у всьому світі. В даний час продукція ТМ 77 Lubricants представлена більш ніж в 60 країнах, завдяки високій якості продукції та злагодженій роботі команди. Відмітна особливість виробництва мастильних матеріалів ТМ «77 Lubricants» - організація в межах одного з найбільших у Європі заводів Transnational Blenders B. V. (М Дордрехт, Нідерланди), висококваліфіковані фахівці і сучасне обладнання якого дозволяють працювати з високою продуктивністю. Завод сертифікований по ISO 9001, має свою сучасну сертифіковану лабораторію з контролю якості та гарантує 100% -у якість продуктів, а також пропонує програму аналізів під назвою «Oils in service».

В асортименті автомобільні і промислові оливи (редукторні, компресорні, гідравлічні, формувальні і т. д.), а також мастила. Мастильні матеріали відповідають усім останнім вимогам OEM (Original Equipment Manufacturers) та ISO. Моторні оливи ТМ 77 Lubricants мають допуск авто виробників MB, VW, BMW, Volvo, MAN, Renault, MACK.

Завжди дотримуйтесь вимог OEM!

З липня 2020 запускається нова ексклюзивна упаковка автомобільних олив ТМ 77 Lubricants об'ємом 1, 4 і 5 літрів. Крім того, поліпшена 20-літрова каністра. Вона виглядає як і раніше (зміниться етикетка), але має нову, міцнішу гвинтову кришку. Це дозволяє продовжувати використовувати її і після того, як закінчиться олива.

   

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner