Кошик
139 відгуків

Шановні наші клієнти! Наша компанія на даний час не може обробляти замовлення та повідомлення. Дякуємо за заявку, ми зв'яжемось з Вами в найближчий робочий день згідно нашого графіку роботи.

BESAL

BESAL серія водоемульсійних МОР.  Продукція серії BESAL, включає в себе спеціальні добавки для задоволення будь-яких потреб у виробництві, пов'язаних з процесами механічної обробки, шліфування, фрезерування.

Емульсії BESAL утворюють стабільні суміші з різними видами питної води, завдяки оптимальній роботі зводиться до мінімуму кількість відходів, що генеруються в порівнянні із звичайними продуктами.

Висока якість мастильно-охолоджувальних рідин BESAL дозволяє значно подовжити термін служби ріжучого інструменту, високі антикорозійні властивості ефективно захищають оброблювані деталі та обладнання.

Продукт Особливості та застосування
BESAL 5 обробка усіх типів металів. Жорсткість води до 50º HF. Колір молочний.
BESAL G-2 синтетична зелена рідина, спеціально для шліфування всіх видів сталі.
BESAL 273 загальна обробка з жорсткістю води від 5 до 40ºHF. Сталь, чавун, алюміній. Відмінні антикорозійні властивості.
BESAL 35 загальна обробка з жорсткістю води 20-100º HF. Хороші антикорозійні властивості.
BESAL 37 важка обробка сталей і нержавіючих сталей. Протизадирні присадки, висока стабільність, ідеальний продукт для централізованих систем. Жорсткість води 30-100º HF.
BESAL 89 шліфування і механічна обробка сталі і чавуну з жорсткістю води від 10 до 80º HF. Хороші антикорозійні властивості.
BESAL 455 обробка середньої тяжкості з жорсткістю води 40-100º HF. Сталь, алюміній і латунь.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner