Кошик
140 відгуків

Шановні наші клієнти! Наша компанія на даний час не може обробляти замовлення та повідомлення. Дякуємо за заявку, ми зв'яжемось з Вами в найближчий робочий день згідно нашого графіку роботи.

Захист від корозії Brugarolas RUST KEEPER

   Незахищена металева поверхня завжди схильна до корозії. Економічні втрати, спричинені корозією, досить високі з кожним роком. Тому основну увагу слід приділити їх зменшення, що зробить своєчасне застосування відповідного антикорозійного продукту.

    Корозійний захист металевих поверхонь може бути постійним або тимчасовим. Brugarolas пропонує широкий спектр антикорозійних продуктів RUST KEEPER, які відповідають найсуворішим вимогам щодо тимчасового захисту для всіх видів деталей: продукти з розчинниками або водовідштовхувальними речовинами, які захищають вологі частини, а також воскові антикорозійні плівки, що використовуються для довготривалого захисту при морських перевезеннях.

    Для вибору антикорозійного засобу слід враховувати тип поверхні, необхідний захист, умови навколишнього середовища та інші вимоги.

RUST KEEPER 520-A водовідштовхуюча антикорозійна захисна масляна плівка
RUST KEEPER 555 водовитісняюча антикорозійна захисна масляна плівка
RUST KEEPER S-M водорозчинна масляниста антикорозійна плівка
RUST KEEPER 923 воскова антикорозійна плівка
RUST KEEPER 924 воскова антикорозійна плівка напів-пастова
RUST KEEPER VCI650 небілений папір просочений інгібітором корозії в паровій фазі

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner