Кошик
139 відгуків

Шановні наші клієнти! Наша компанія на даний час не може обробляти замовлення та повідомлення. Дякуємо за заявку, ми зв'яжемось з Вами в найближчий робочий день згідно нашого графіку роботи.

Ланцюгові

Правильне змащення ланцюга необхідне для досягнення оптимальних характеристик, довговічності та енергоефективності. Основними властивостями, що забезпечують гарне змазування і плавний виробничий процес без затримок і поломок виробництва, є:

  • Природа мастильного матеріалу ..
  • Правильне нанесення мастильного матеріалу
  • План обслуговування для подовження строку служби ланцюга

Для належного змащення мастильний матеріал повинен проникати між роликом і штифтом, досягаючи ланок ланцюга. Якщо мастило наноситься тільки на поверхню ролика і не проникає в штифт, мастило відтак не буде працювати, і станеться небажане подовження ланцюга через зношування між поверхнями штифта і ролика.

Спеціально розроблені мастильні матеріали для ланцюгів Brugarolas запобігають зношуванню та стиранню через поверхневе тертя, збільшують довговічність і загальний термін служби ланцюгів.
При виборі мастильного матеріалу необхідно врахувати робочі умови, яким піддаються ланцюги: робочі температури, забруднення навколишнього середовища, вологість, луги, кислоти, пил і т. д.

Найменування В'язкість
при 40 
ºC
Температура спалаху Допуск NSF
BESLUX BLANCO CADENAS Spray     H1
BESLUX CHAIN 3020 ATOX  313,5 сСт 236 ºC H1
BESLUX CHAIN 3500 ATOX 307,5 сСт 243 ºC H1
BESLUX CHAIN VLTR 320 ATOX 320 cСт 290 ºC H1

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner