Кошик
139 відгуків

Шановні наші клієнти! Наша компанія на даний час не може обробляти замовлення та повідомлення. Дякуємо за заявку, ми зв'яжемось з Вами в найближчий робочий день згідно нашого графіку роботи.

Гідравлічні оливи

Види гідравлічних олив

HYDRAULIC OIL HM (DIN 51524/3 HLP) містять антикорозійні, протиокислювальні та протизадирні присадки (ЕР), які забезпечують бездоганну роботу при високому тиску, наприклад, в поршневих, крильчастих насосах і в насосах з ходовим гвинтом.

HYDRAULIC OIL HV (DIN 51524/3 HVLP) з дуже хорошими в'язкостно-температурними властивостями і мають у своєму розпорядженні відповідно всесезонну характеристику. Застосовуються в зовнішніх гідросистемах, наприклад, в сільськогосподарських і будівельних машинах, які часто доводиться запускати при низькій температурі і експлуатувати при дуже високій температурі.

HYDRAULIC OIL HLPD (DIN 51524/3 HLPD) завдяки вмісту спеціального пакета детергентних і диспергирующих присадок рекомендується використовувати в агрегатах, які працюють протягом коротких проміжків часу. Внаслідок такого режиму роботи утворюється багато конденсату і води, які утримуються оливою в підвішеному стані.

HYDRAULIC OIL HM ZF та HYDRAULIC OIL HV ZF гідравлічні оливи без вмісту цинку.

HYDRAULIC OIL HVLPD 46 (DIN 51524/3 HVLPD) беззольна гідравлічна олива для важких умов експлуатації, спеціально розроблена для гідравлічних систем верстатів, мобільних гідравлічних систем і приводів зчеплень, де можливе незначне забруднення водою.

BIO-SYNTH HYDRAULIC OIL 46 біорозкладаєма гідравлічна олива на основі синтетичних олив з додаванням присадок.

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner