Кошик
139 відгуків

Шановні наші клієнти! Наша компанія на даний час не може обробляти замовлення та повідомлення. Дякуємо за заявку, ми зв'яжемось з Вами в найближчий робочий день згідно нашого графіку роботи.

Захисні та чистячі засоби та засоби для обробки піни ливарних сплавів

При плавці і відливання алюмінію і його сплавів застосовуються плавильні засоби на базі солей, які складені так, щоб при хіміко-металургійної обробки розплави принесли технологічний ефект і економічну вигоду.

Для поліпшення властивостей даних плавильних засобів проводився пошук вимог і критеріїв для їх оцінки. На підставі наукових досліджень багатокомпонентних сольових систем при застосуванні бази даних хімічних і фізичних властивостей були складені соляні компоненти і суміші солей. Результати призвели до оптималізації складу, яку підтверджує ефективність на практиці.

При металургійному процесі в плавильних і підігрівальні печах або в транспортувальних ковшах захисні та чистячі засоби, а також засоби для обробки піни наносяться на поверхню розплаву або домішуються в розплав. Перевага гранульованих плавильних засобів полягає в тому, що при ручному маніпулюванні і дозуванні в печі не піднімається пил. Обробка піни призводить до коагуляції крапель розплаву, які потім стікають назад в розплав, в результаті чого виходить суха порошкоподібна піна, яка легко знімається без втрати металу.

Очищення розплавів служить для зв'язування домішок, якими є оксидні включення, зважені в розплаві, і їх переклад в піну.

Захист розплаву оберігає його від подальшого окислення, а також від поглинання водню, отже, при подальшій обробці розплаву не відбувається збільшення кількості домішок.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner