Кошик
139 відгуків

Шановні наші клієнти! Наша компанія на даний час не може обробляти замовлення та повідомлення. Дякуємо за заявку, ми зв'яжемось з Вами в найближчий робочий день згідно нашого графіку роботи.

Мастила для відкритих передач

Змащення відкритих зубчастих коліс через такі характеристики, як: великі розміри, питомі навантаження, умови роботи, пил, висока температура тощо, як правило, висуває низку серйозних вимог до мастил, які будуть використовуватися, для забезпечення правильної роботи і довгого життя.
Правильне змащування відкритих передач є предметом постійної уваги обслуговуючого персоналу.

Збереження тонкої мастильної плівки стабільною і що міцно тримається є одним з основних завдань мастила при змазуванні відкритих передач. Правильне мастило збільшить опір втоми, мінімізує шуми і вібрації, попередить швидкий знос зубів корони і шестерні та ранні тріщини. Також будуть попереджені проблеми пітингу і микропиттингу металевих поверхонь.

BRUGAROLAS, S.A., беручи до уваги важку роботу, розробила серію BESLUX CROWN, щоб покласти край великій кількості проблем змащування, які проявляються в механізмах з корончатою шестірнею всіх видів і розмірів, доступних на ринку.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner