Кошик
139 відгуків

Шановні наші клієнти! Наша компанія на даний час не може обробляти замовлення та повідомлення. Дякуємо за заявку, ми зв'яжемось з Вами в найближчий робочий день згідно нашого графіку роботи.

Мастильні матеріали з харчовим допуском Brugarolas

Харчова промисловість є одним з секторів, який отримав спеціальну увагу компанії Brugarolas, S. A. (Іспанія).

До сфери харчування пред'являються великі вимоги у відношення рівня чистоти і забруднень. Всі механізми, які використовуються в процесі виробництва продуктів харчування і де може бути "можливий або випадковий контакт з продуктами харчування", вимагають спеціального мастильного матеріалу з харчовими допуском. Саме з цієї причини, Brugarolas, S. A. присвячує значну частину своїх ресурсів на дослідження та розробку мастильних матеріалів для харчової промисловості.

Завдяки високому рівню розвитку досягнутому Brugarolas, S. A. в розробці харчових мастильних матеріалів, продуктивність та отримання віддачі значно високі. Поряд з цим розроблено новий високоефективний виробничий процес, що забезпечує високий рівень якості харчових матеріалів.

Високий і чудовий рівень продуктивності харчових мастильних матеріалів Brugarolas дозволяють мінімізувати ризики, використовувати їх для мастила у всіх точках мастила цілісного процесу виробництва, дозволяючи уникнути використання стандартних матеріалів (без харчового допуску).
Мастильні матеріали Brugarolas, S. A. для харчової промисловості мають сертифікат NSF, що гарантує їх стан не токсичності (харчові) для контакту з харчовими продуктами. Ви можете перевірити це, відвідавши сайт громадської організації здоров'я і безпеки NSF, лабораторії якої діють по всьому світу  (www.nsf.org).
 

Весь асортимент мастильних матеріалів для харчової проомисловості має сертифікат HALAL.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner