Кошик
140 відгуків

Шановні наші клієнти! Наша компанія на даний час не може обробляти замовлення та повідомлення. Дякуємо за заявку, ми зв'яжемось з Вами в найближчий робочий день згідно нашого графіку роботи.

Металургійна промисловість. Металообробка

Мастильно-охолоджуючі рідини компанії "BRUGAROLAS, S. A." нового покоління розроблені для самих вимогливих покупців з використанням найдосконаліших складових та присадок в цілях задоволення всіх екологічних і санітарних вимог на робочому місці.

Великий досвід у виробництві рідин для металообробки дає нам можливість запропонувати вам відповідний продукт для кожного застосування.

Обробні рідини для всіх типів матеріалів і для роботи з усіма типами води.

Серія BESTRIL включає в себе чисті оливи та розчинні в воді оливи для використання в процесах формування металів (без видалення стружки), таких як витяжка, волочіння дроту, калібрування та подібні процеси, що включають всі види металів.

Серії BESCUT, SERCUT і PULOIL охоплюють всі потреби, і мають широку область застосування, знижують температуру різання, збільшують тривалість життя ріжучих інструментів, забезпечують відмінну обробку поверхонь деталей.

Серія BESCUT – це повний асортимент чистих мастильно-охолоджувальних рідин для всіх операцій обробки та шліфування спеціальних металів для всіх видів машин і операцій.

Серія BESAL ряд водоемульсійних мастильно-охолоджуючих рідин, для задоволення будь-яких потреб у виробництві, пов'язаних з процесами механічної обробки, шліфування, фрезерування.

Серія PULOIL  включає в себе спеціальні продукти для операцій шліфування і полірування, для яких потрібні чисті оливи з низькою в'язкістю.

Продукти серії SERCUT не випаровуються і не утворюють туман в робочій зоні. Вони також мають переваги з погляду економії продукту і видалення туману.

Серія антикорозійних засобів RUST KEEPER відноситься до групи тимчасового захисту, оскільки оброблені шматки або поверхні необхідно очистити для подальшого використання. Усунення антикорозійного ефекту може бути здійснено шляхом нанесення розчинників або лужних знежирювачів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner